איך עוברים ראיון עבודה באנגלית בהצלחה מסחררת?

LVP JOBS
LVP JOBS
איך עוברים ראיון עבודה באנגלית בהצלחה מסחררת?
איך עוברים ראיון עבודה באנגלית בהצלחה מסחררת?

היום נדון בשאלת השאלות – איך לעזעזל עוברים בהצלחה ראיון עבודה באנגלית?

ראיון עבודה נשמע לכולנו מונח מפחיד, ראיון עבודה באנגלית נשמע עוד יותר מפחיד – במיוחד כאשר אנגלית אינה שפת האם שלך, ואם מזמן לא יצא לך לתרגל שיח! לכן, הכנה לראיון עבודה תעזור לך להתכונן כמו שצריך, לקבל עדיפות על פני מועמדים שאינם יתכוננו כראוי, תיתן לך ביטחון עצמי, ותתרום לשיפור מיומנויות התקשורת שלך עם המראיינים – בין אם זה שיח מול מנהלות משאבי אנוש, מנהלים בכירים וזוטרים, ואף ראיון עם מנכ"ל וסמנכ"ל.

כיום, בעולם האונליין הגלובאלי אשר בו אנו חיים, מגוון התפקידים בחברות בינלאומיות הוא עצום, וגדל משנה לשנה. אך על אף גדילת ומגוון המשרות הנחשקות, צריך לזכור שהתחרות בשוק היא קשה ותובענית. בנוסף, הדרישה הבסיסית ביותר למשרות אלה היא אנגלית ברמה מצוינת, ולעיתים ישנה אפילו עדיפות לאנגלית ברמת שפת אם. לכן, ישנה חשיבות מאוד גבוהה להתכונן טוב מאוד לראיון העבודה, במיוחד אם הראיון בשפה האנגלית, לאור העובדה שאנו לא משתמשים בשפה האנגלית בחיי היום יום שלנו, ולכן ישנה נטייה לשכוח מילים ודקדוק. חוסר השימוש בשפה האנגלית עלול לגרום לחוסר ביטחון ובלבול.

ראיון עבודה באנגלית? התכוננו כמו שצריך

אנשים רבים אינם מבינים למה צריך להתכונן לראיון עבודה, במיוחד אם מדובר על ראיון עבודה באנגלית, אך הם שוכחים שישנה תחרות רבה בשוק העבודה, ואנשים רבים וטובים מחפשים את עתידם לאחר הלימודים האקדמאים. נוצר מצב לא נעים שאנשים רבים לא מצליחים לעבור את הראיון הראשוני אשר מהווה סינון – בין אם מדובר על ראיון טלפוני ובין אם מדובר על ראיון בסיסי עם מנהלת משאבי אנוש. הדבר מוביל לתסכול רב וכעס עצמי ולשאילת השאלה הפשוטה ביותר – למה אני לא מצליח לעבור את הסינון הראשוני של ראיון העבודה.. התשובה היא פשוטה, מציאת עבודה טובה מקבילה להצלחה במבחן, תלמד – תצליח.

לכן, לאחר כל ראיון עבודה שעשית, קח חמש דקות, תשב אם עצמך ותנתח את התהליך שעברת. לאחר מכן תחשוב על השאלות ששאלו אותך, תחשוב מה ענית ואיך בראיון העבודה הבא אתה עונה בצורה אשר תקלע למטרה. טיפ קטן – ראיון עבודה, במיוחד ראיון עבודה באנגלית, הינו הליך מובנה, והשאלות לרוב חוזרות על עצמן.

חשוב לציין, אין זה אומר שכל אדם אשר יכין עצמו לראיון עבודה יתקבל למשרה הנכספת. התחרות בשוק גדולה וישנם לפעמים אנשים אשר מתאימים יותר לתפקידים מסוימים, אבל ככל שאתה תכין את עצמך לראיון עבודה, במיוחד אם מדובר על ראיון עבודה באנגלית, אתה תרגיש מוכן יותר, ותקרין כלפי חוץ ביטחון עצמי והתאמה מושלמת לתפקיד הנחשק.

תזכור שתפקידן של מנהלות משאבי אנוש בחברות השונות הינו לאתר מועמדים אשר "יודעים מה הם רוצים" ועונים תשובות לעניין במהלך ראיון העבודה, ולכן, ככל שתתכונן ותכין עצמך לראיון עבודה, במיוחד אם מדובר על ראיון עבודה באנגלית, יהיה תעדוף בינך לבין מתמודד אשר אינו הכין עצמו כראוי.

ולסיום, תזכור את המשפט "אם תמיד תעשה את מה שתמיד עשית, תגיד תמיד למקום שאליו הגעת". כוונת המשורר היא שאל תיתקע במקום, אם אתה רואה שמשהו לא עובד בפיץ' שלך, שב ותקן את זה. בדיוק בשביל זה נועד שירות ההכנה לראיונות עבודה – תן לי לעזור לך להגיע רחוק.

מחפשים עבודה בעולמות האונליין? השאירו פרטים ונחזור עם משרות חמות בתעשייה:

  About לירון ורסנו פרץ Liron Versano Perez 137 Articles
  LVP JOBS חברת השמה מובילה בתחום ההייטק, Ad Tech והדיגיטל. במסגרת שירותינו: כתיבה ועריכה של קורות חיים בעברית ובאנגלית הכנה ממוקדת ומקצועית לראיונות עבודה ולמבדקי הערכה ליווי אישי גם בתהליך המשא ומתן, עד לחתימת החוזה השאיפה שלנו היא להתאים בין מועמדים איכותיים שרוצים להתקבל ולעבוד במקומות איכותיים. אנו נותנים ליווי צמוד ומקצועי, כנות ושקיפות לאורך כל הדרך. תכנון קריירה בעולמות ההייטק, Ad Tech והדיגיטל.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  כתובת האימייל שלך לא תפורסם


  *