תמונת פרופיל בלינקדאין וחיפוש עבודה?? מה הקשר??

LVP JOBS
LVP JOBS

לינקדאין הינה הרשת החברתית הגדולה ביותר ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים, והמוטו שלה הוא לחבר בין אנשים בעלי אותם תחומי עניין משותפים, כישורים דומים, ומשרות מקבילות – במטרה ליצור שיתוף פעולה עסקי פורה ומוצלח.

לינקדאין מספקת פלטפורמה מצוינת כדי להתחבר עם מגייסים שיכולים לעזור למצוא את משרת החלומות שלכם. לינקדאין פותחת בפנייך מגוון הזדמנויות עיסקיות, ולכן מאוד חשוב לבחור תמונת פרופיל בלינקדאין המייצגת אותך בצורה נאותה המייצגת את מה שאתה מעוניין לשדר כלפי חוץ.

תזכרו שהנקודה הראשונה שלכם במגע עם מגייס או פרטנר פוטנציאלי היא לעתים קרובות לא קורות החיים שלך – אלא תמונת פרופיל בלינקדאין. תמונת הפרופיל בלינקדאין הינה אחד המרכיבים החשובים ביותר של נוכחות. מחקרים רבים מראים שישנן צפיות רבות יותר בפרופילים של בעלי תמונת פרופיל ברורה ומקצועית, ולכן אם יש באפשרותך אפשרות לצלם תמונה אצל צלם מקצועי עם תאורה מחמיאה – מומלץ לעשות זאת.

עם זאת, אם אין לך את התקציב, אל תדאג. הנה טיפים שיעזרו לך לבחור תמונה חזקה מאלה שכבר יש לך:

תמונת פרופיל בלינקדאין
תמונת פרופיל בלינקדאין

הטעויות הנפוצות ביותר בבחירת תמונת פרופיל בלינקדאין, ואיך להימנע:

 תמונה עם משקפי שמש

כאשר אתה רוצה להתחבר לאנשים דרך לינקדאין, עליך לזכור שהרעיון מאחורי האתר הוא לחבר בין אנשים באותו תחום (רשת חברתית), ועל ידי כך להגדיל את הרשת העסקית שלהם. אנשים רוצים להתחבר עם אנשים מכובדים, וקשר עין הוא חשוב. זכור, כאשר אתה בוחר תמונת פרופיל בלינקדאין, – תבחר בתמונה בה ניתן לראות את העיניים שלך, כדי שאנשים ירגישו בנוח כדי להתחבר אליך. תבחר בתמונה המייצגת את הזהות שלך ותזכור כי אנשים מתחברים לאנשים דרך קשר עין.

תמונה רחוקה / לא ברורה 

אחד הדברים שממחישים אמינות הוא להיות מסוגל לראות את פניו של האדם בפרופיל. כאשר אתה רוצה ליצור קשר עם אנשים, בין עם זה ליצירת קשרים עסקיים של מיליוני דולרים או להגשת מועמדות למשרה מסויימת, תזכור שאתה רוצה "להסתכל לאנשים בעיניים". תמונות רחוקות או לא ברורות מייצרות את האפקט ההפוך, וכאשר לא ניתן לראות את הפנים שלך באופן ברור, זה מפספס את הנקודה. בחר תמונת פרופיל בלינקדאין שמייצגת אותך באופן ברור, שמור על רקע פשוט המדגיש את הפנים שלך כמוקד.

שימוש בתצלום ישן 

אנשים רוצים לזהות אותך כשהם פוגשים אותך. כאשר אתה נמצא בקשר עם מראיינים, ואתה קובע פגישה עימם, תמונה ישנה עלולה לגרום לתחושות לא נעימות של בלבול והפתעה. יותר מזה, חוויה של תמונת פרופיל בלינקדאין שאינה זהה לאדם שאתה פוגש, רק כדי לגלות שהוא נראה שונה לחלוטין (לטוב או לרע …), עלולה לגרום לפקפק באמינות. לכן, ודא שתמונת הפרופיל בלינקדאין שלך מעודכנת מהשנים האחרונות, ומשקפת איך אתה נראה על בסיס יומי – שיער, משקפיים, איפור וכדומה.

תמונה עם הילד שלך / כלב / חברים

טעות נפוצה קלאסית מאוד היא להשתמש בתמונה שאינה מקצועית. תמונות מסוג זה מתאימים יותר לפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות. זכור – לינקדאין היא רשת עסקית מקצועית, ולכן כאשר אתה בוחר תמונה פרופיל בלינקדאין – תמונת הפרופיל שלך צריכה להיות מתאימה ומקצועית.

תמונה בחופשה / על החוף

טעות נפוצה נוספת היא לשים תמונות מחופשות. כמו הסעיף הקודם, תמונות מסוג זה מתאימים יותר לפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות. בלינקדאין אתה צריך להשתמש בצילום מקצועי, מועידה או פגישה. זה לא מקצועי להשתמש בתמונות מחופשה או עם בגד ים כתמונת פרופיל בלינקדאין.

תמונה מאוירת / תמונת קריקטורה

אם המקצוע שלך קשור בציור אנימציה או סרט מצויר, ייתכן שתרצה לשים תמונות מאוירות במטרה להראות את כישורייך המקצועיים. במידה ולא, תזכור שהמטרה של הפרופיל שלך בלינקדאין היא להנגיש את עצמך לאנשים שרוצים לפגוש אותך. אנשים רוצים לדעת איך אתה נראה, ולכן כאשר אתה בוחר תמונה, להשתמש בתמונה אמיתית, מקצועית ועם הפנים שלך.

לא לשים תמונת פרופיל בלינקדאין בכלל

הטעות החמורה ביותר היא להשאיר את תיבת התמונה ריקה. כאשר אנחנו רוצים לקנות מכונית או משהו אחר באינטרנט, המודעות עם תמונות גורמות ליותר מכירות / מהירות יותר. זה אותו הדבר עם רשתות חברתיות – אנשים רוצים להרגיש בטוח לגבי האדם שמאחורי הכרטיס ולהיות בטוחים שהם עושים את ההחלטה הנכונה – במיוחד כשמדובר במועמדים לתפקידי מפתח.

תלבושת שאינה הולמת

בעת בחירת תמונת פרופיל בלינקדאין – תזכור שבחירת בגדים מתאימים מאוד חשובה – לא הג'ינס שלך וחולצה מסוף השבוע או לחילופין תמונה מחוף הים עם בגד ים. בנוסף, תבחר בגדים שמתאימים לרמה של קוד הלבוש במשרד שלך (אלא אם אתה עובד בסטארט-אפ ורגיל ללבוש טישירט יומיומיות – ואז אתה כנראה צריך למצוא את השילוב הנכון עבורך). כמו כן, שים לב כי צבעים מוצקים נוטים לעשות הטוב ביותר במצלמה.

תמונה עם פרצוף מצחיק

זכור – כאשר אתה מתחבר עם אנשים דרך לינקדאין, המטרה העיקרית היא לעשות עסקים. נסו להימנע מתמונות עם פרצופים מצחיקים, זה לא מתאים. התמונה הטובה ביותר שאתה יכול להוסיף היא פנים מלאים, מסתכל ישר למצלמה ומחייך – תשדר חום ונגישות, ותנסה לא להיות רציני מדי ולהביע רתיעה.

לסיכום, זכרו שבחירת תמונת פרופיל בלינקדאין היא החשובה ביותר בעת יצירת פרופיל בלינקדאין, ותזכור בעת בחירה כי כי אתה מאמין שהתמונה מייצגת את הכוונות שלך והנוכחות שלך. כדי להגדיל את התגובות ושיעורי הפניה אליך, חשובה מאוד ההשקעה בתמונת פרופיל בלינקדאין. התמונה היא ההזדמנות הראשונה שלך כדי לתקשר שאתה ידידותי, חביב, אמין ומקצועי. תכונות אלה הן קריטיות להשגת עבודה. תחשוב על זה כצעד הראשון שלך לבניית המותג האישי שלך בלינקדאין, ובחיים בכלל.

אשמח לשמוע מה אתם חושבים, השאירו תגובה מעניינת, טיפים וכל העולה על דעתכם.

מחפשים עבודה בעולמות האונליין? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם משרות חמות בתעשייה:

  About לירון ורסנו פרץ Liron Versano Perez 137 Articles
  LVP JOBS חברת השמה מובילה בתחום ההייטק, Ad Tech והדיגיטל. במסגרת שירותינו: כתיבה ועריכה של קורות חיים בעברית ובאנגלית הכנה ממוקדת ומקצועית לראיונות עבודה ולמבדקי הערכה ליווי אישי גם בתהליך המשא ומתן, עד לחתימת החוזה השאיפה שלנו היא להתאים בין מועמדים איכותיים שרוצים להתקבל ולעבוד במקומות איכותיים. אנו נותנים ליווי צמוד ומקצועי, כנות ושקיפות לאורך כל הדרך. תכנון קריירה בעולמות ההייטק, Ad Tech והדיגיטל.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  כתובת האימייל שלך לא תפורסם


  *