איך להתכונן לראיון עבודה בחברת דיגיטל?

LVP JOBS
LVP JOBS

שלחת עשרות קורות חיים לעשרות משרות כל היום, משקיע המון זמן ומחשבה, בתקופה שיכולה להימשך לעיתים כמה חודשים. לבסוף, מגיעה שיחת הטלפון המיוחלת, מתקשרים לזמן אותך לראיון עבודה – ואתה נתקף היסטריה! שואל את עצמך איך להתכונן לראיון עבודה ולגבור על המתחרים?

השאלה היא איך לנטרל את הלחץ וההיסטריה? התשובה היא הרבה יותר פשוטה ממה שאתה חושב – מתכוננים לפני!

איך להתכונן לראיון עבודה בחברת דיגיטל ולהגיע מוכן?

הדבר הראשון הוא לברר מהי המשרה – האם היא מתאימה לך? האם זה מה שאתה רוצה? מתאים לכישורים שלך?

דבר שני הוא בירור פרטים על הרקע של החברה אליה אתה מתראיין – מה התחום? מה החברה מייצרת? חברת מוצר או שירות? מה היתרונות של החברה לעומת המתחרים? אזור גיאוגרפי? האם גייסו כסף? כמה שנים ותק יש לחברה? האם יש לחברה לקוחות גדולים (כדאי להכיר גם אותם).

דבר שלישי הוא בירור לגבי המראיין – מה השם של המראיין? האם יש לכם חברים משותפים? מומלץ לברר דרך לינקדאין לגבי תפקיד המראיין וקולגות מקצועיים (וגם כמובן דרך פייסבוק לגבי חברים יותר קרובים, ולמצוא תחומי עניין משותפים), כמה שנים האדם עובד בחברה? בתפקיד הספציפי? כמה שנים הוא עובד בתחום?

לאחר שדלית פרטים בטלפון ואספת מידע, השתמש בכלים הזמינים לך: גוגל, לינקדאין ופייסבוק.

במהלך הריאיון  "תשלוף" פיסות מידע בנוגע לרקע על החברה, הצג מידע על הפעילות, עשה מחקר שוק לגבי מתחרים ולקוחות, והראה בקיאות וידע בכל הנוגע למונחים מקצועיים בתחום. ככל שתגיע יותר מוכן לראיון העבודה, המראיין יתרשם לטובה, והסיכוי שלך לגבור על מתחרים יגדל בהתאם. מנגד, אל תשפוך מידע לא רלוונטי ואל תנאם – צריכים לעשות הכל בסטייל ובכמות הנכונה.

מחפשים עבודה בדיגיטל? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם משרות חמות בתעשייה:

   

  About לירון ורסנו פרץ Liron Versano Perez 137 Articles
  LVP JOBS חברת השמה מובילה בתחום ההייטק, Ad Tech והדיגיטל. במסגרת שירותינו: כתיבה ועריכה של קורות חיים בעברית ובאנגלית הכנה ממוקדת ומקצועית לראיונות עבודה ולמבדקי הערכה ליווי אישי גם בתהליך המשא ומתן, עד לחתימת החוזה השאיפה שלנו היא להתאים בין מועמדים איכותיים שרוצים להתקבל ולעבוד במקומות איכותיים. אנו נותנים ליווי צמוד ומקצועי, כנות ושקיפות לאורך כל הדרך. תכנון קריירה בעולמות ההייטק, Ad Tech והדיגיטל.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  כתובת האימייל שלך לא תפורסם


  *