איך לעבור ראיון עבודה פרונטאלי בחברת דיגיטל

LVP JOBS
LVP JOBS

הללויה, התקשרו לזמן אותך לראיון עבודה, מה שאומר שקורות החיים שלך הרשימו את המראיינים, ואתה מתאים מבחינת כישורים. אבל איך בעצם תעבור ראיון עבודה פרונטאלי בהצלחה?

8 טיפים שיעזרו לך לעבור ראיון עבודה פרונטאלי בחברת דיגיטל

הופעה ייצוגית

הלבוש הינו בעל חשיבות גבוהה בעת ראיון עבודה פרונטאלי. לכן זכור לבחור בגד שיהיה לך נוח, ומנגד שיהיה ייצוגי. הכי נכון לדעתי לבוא עם חולצה מכופתרת (או אלגנטית עם שרוולים), ומכנס מחויט.

שדרו שפת גוף נינוחה ובטוחה

שב זקוף, הישיר מבט, התגאה במי שאתה. כאשר אתה משדר ביטחון למראיין, הוא ירגיש חיבור אליך. הגה את המילים בטון דיבור נעים אך בטוח.

הצגה עצמית ממוקדת

כאשר אתה מציג את עצמך, זכרו שהמרואיין לא מעוניין לשמוע על החוויות בגן, אלא על תפקידך האחרון, והתאמתך המקצועית לתפקיד אליו אתם מתראיין. לכן נסח מראש תשובה לשאלה "ספר לי על עצמך".

פירוט ניסיון מקצועי בביטחון

תן כבוד לרזומה שלך, עבדת קשה בשבילו. תספר בפירוט על התפקיד האחרון שלך, בדגש להתאמתך לתפקיד אליו אתם מתראיין. זכור לתת דגשים ולהתמקד בעיקר בהישגים שלך ובידע הייחודי שרכשת. תחמיא לעצמך, אבל לא בהגזמה.

ביטוי ה"אני מאמין" המקצועי

אם יש מסר שאתה מאמין בו ורואיה לנכון להזכיר אותו בראיון, אל תתבייש ותאמר אותו בקול רם. כמובן חשוב שהמסר יהיה תואם לתפקיד אליו אתה מתראיין. לדוגמא אם אתה אוהב לעבוד בצוות, אל תהסס להגיד "אני מאמין שלעבוד בצוות זה חשוב מאין כמותו, אני מאוד מאמין בעבודת צוות ותמיד רוצה לתרום מחלקי להצלחת החברה בה אני נמצא. בנוסף אני מאמין שההצלחות הגדולות ביותר של החברה הן צוותיות ולא פרטניות".

הדגשת החוזקות המקצועיות

כאשר מבקשים ממך לספר על החוזקות שלך, הדגש בעיקר חוזקות הקשורות לתפקיד הנוכחי אליו אתה מתראיין. לדוגמא אם התפקיד כולל בתוכו טיפול בלקוחות, הדגש שאתה אדם מאוד סבלני, אדם שירותי שלקוחות מאוד אוהבים להיות בחברתו, והלקוחות שלך מלווים אותך שנים ולא עוברים למתחרים בזכותך. תזכור שראיון עובדה הוא לא המקום להצטנע בו אלא להיפך, זה המקום שבו אתה צריך להוכיח את התאמתך לתפקיד.

הצג קשיים כאתגרים

שאלה נפוצה מאוד בראיון עבודה היא "ספר על קשיים שנתקלת בהם במהלך התפקידים הקודמים שביצעת" או "תן דוגמא לתכונות שליליות שלך". לשאלה זאת חשוב לבוא מוכנים, וחשוב לזכור להתחיל את התשובה בחיובי, להציג את הקושי ולסיים במסקנות בונות של התמודדות אל מול האתגרים.

שדר שאתה בעל מוטיבציה גבוהה

כאשר מציבים בפנייך קושי מסוים, חשוב שלא יפלו פניך – אלא להיפך, זוהי הזדמנות פז להראות שאתה בעלי מוטיבציה גבוהה ומוכן להתמודד עם אתגרים חדשים.

והכי חשוב – סיים את הריאיון בנימה חיובית, אל תתבייש להגיד למראיין משפט כמו "תודה רבה על הזמנת שהקדשת לי, אני מאוד אשמח לעבוד בארגון", "אני חושב שאני מאוד אתרום לארגון" וכדומה.

 

מחפשים עבודה בעולמות הדיגיטל? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם משרות חמות בתעשייה:

  About לירון ורסנו פרץ Liron Versano Perez 137 Articles
  LVP JOBS חברת השמה מובילה בתחום ההייטק, Ad Tech והדיגיטל. במסגרת שירותינו: כתיבה ועריכה של קורות חיים בעברית ובאנגלית הכנה ממוקדת ומקצועית לראיונות עבודה ולמבדקי הערכה ליווי אישי גם בתהליך המשא ומתן, עד לחתימת החוזה השאיפה שלנו היא להתאים בין מועמדים איכותיים שרוצים להתקבל ולעבוד במקומות איכותיים. אנו נותנים ליווי צמוד ומקצועי, כנות ושקיפות לאורך כל הדרך. תכנון קריירה בעולמות ההייטק, Ad Tech והדיגיטל.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  כתובת האימייל שלך לא תפורסם


  *