עובדים חסרי ניסיון? מעסיק הרווחת!

LVP JOBS
LVP JOBS
עובדים חסרי ניסיון? מעסיק הרווחת!
עובדים חסרי ניסיון? מעסיק הרווחת!

מעסיק, אתה מחפש עכשיו עובדים איכותיים שיעזרו לך להזניק את העסק כלפי מעלה, עובדים שיתנו את הנשמה לעסק ויעזרו להזניק את הרווחים והביצועים כלפי מעלה. אבל מה עדיף עבור העסק? עובדים עם ניסיון? עובדים חסרי ניסיון? למה לעזאזל כדאי לך לגייס עובד ״חסר ניסיון״ היישר מהניילונים? מי המרוויח העיקרי מהמהלך? 

כאן תמצאו את כל הסיבות למה כדאי להעסיק דווקא את עובדים חסרי ניסיון!

נכונות ללמוד ולהתפתח –

עובד חדש מגיע טרי, בלי קבעונות, בלי שחיקה של שנים בתפקיד. הוא רוצה ללמוד ולהתפחח, ושמח מהתהליך. לפעמים עדיף לקחת עובדים חסרי ניסיון ולעצב כמו פלסטלינה, מאשר לקחת תותח על שהוא כבר שחוק. בנוסף בעולם שאנו חיים יש שינויים טכנולוגים בתעשייה משמעותיים – אנשים חסרי ניסיון הם פחות מקובעים על מערכות, ואין להם בעיה ללמוד מערכות חדשות.

כסף \ שכר –

כשלוקחים עובדים חסרי ניסיון אפשר לשלם להם פחות (אפילו חצי מעובד בעל ניסיון). כאשר חברות עושות תקציב הן מתקצבות באופן שנתי פעילויות שהן מעוניינות להשקיע בהם, ולא תמיד משכורות נכנסות לתקציב. לכן, משכורת נמוכה יותר יכולה לחסוך משמעותית בהוצאות של העסק. 

זמינות –

לרוב אנשים חסרי ניסיון הם צעירים שיוכלו לעבוד שעות מרובות, לענות למיילים מהבית, לעבוד בסופ״ש- בשונה מאנשים עם ניסיון שלרוב הם אנשי משפחה שכאשר היום נגמר הם הולכים הביתה.

מוטיבציה-

אחרי שמועמד שלח כל כך הרבה קורות חיים ובכלל לא קיבל תגובה, פתאום מגיע המעביד שמאמין בו. עובד כזה ירצה להוכיח את עצמו, להראות שהוא שם בזכות ולא בחסד. הוא יגדיל ראש, ייזום, יצור, יסכים לעשות עבודה שחורה, ירגיש מאוד בנוח בחברה- זה המקום הראשון שקלט אותו, והוא ירצה להוכיח את עצמו.

עולמות הדיגיטל הינם דינמים, משתנים ודורשים עבודה בינלאומית שותפת 24/7 מול לקוחות. עובדים צעירים הם לרוב שאפתניים, מוכנים לעבוד קשה כדי להוכיח את עצמם, ויעבדו הרבה מעבר לשעות העבודה הרגילות. מעסיקים שיהיו חכמים וידעו איך להפוך עובדים חסרי ניסיון לעובדים הלויאלים ביותר – יזכו בגדול.

מחפשים עבודה בעולמות האונליין? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם משרות חמות בתעשייה:

   

  About לירון ורסנו פרץ Liron Versano Perez 137 Articles
  LVP JOBS חברת השמה מובילה בתחום ההייטק, Ad Tech והדיגיטל. במסגרת שירותינו: כתיבה ועריכה של קורות חיים בעברית ובאנגלית הכנה ממוקדת ומקצועית לראיונות עבודה ולמבדקי הערכה ליווי אישי גם בתהליך המשא ומתן, עד לחתימת החוזה השאיפה שלנו היא להתאים בין מועמדים איכותיים שרוצים להתקבל ולעבוד במקומות איכותיים. אנו נותנים ליווי צמוד ומקצועי, כנות ושקיפות לאורך כל הדרך. תכנון קריירה בעולמות ההייטק, Ad Tech והדיגיטל.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  כתובת האימייל שלך לא תפורסם


  *